Coraz częściej mam przyjemność tworzyć dla Was indywidualne zamówienia, wg. Waszych wytycznych, pomysłów i oczekiwań.

Bardzo lubię te zlecenia bo niejednokrotnie są to bardzo ambitne i wymagające projekty, które przesyłacie mi w formie odręcznych rysunków a moim zadaniem jest na ich podstawie stworzyć kreację, którą sobie wymarzyliście. 

Wiąże się to z wydłużonym czasem realizacji takiego zamówienia bo często taki projekt wymaga zrobienia konstrukcji od podstaw, dobrania odpowiedniego materiału i zrealizowania tego w taki sposób aby spełniał Wasze oczekiwania.

14-21 dni to czas jaki potrzebuje na zrealizowanie indywidualnego zamówienia. Dotyczy to wszystkich niestandardowych projektów.

Cena uszycia sukienki, bądź całej stylizacji to bardzo indywidualna kwestia, uzależniona jest od skomplikowania projektu, ilości detali, czasu potrzebnego na uszycie oraz materiału z jakiego zostanie wykonana. Minimalna cena indywidualnego projektu sukienki dziecięcej to   150 zł, natomiast sukni dla kobiety to 250 zł.

Jeżeli jesteś zdecydowana/ny na powierzenie mi swojego pomysłu zapraszam Cie do kontaktu meilowego HELLO@RETROHOLIK.PL , telefonicznego 518-615-835  bądź poprzez Facebook Messenger. 

W tej galerii możesz zobaczyć kilka z moich  dotychczasowych realizacji.

Our Little Stars
Our Little Stars
Our Little Stars